چهارشنبه     27/تیر/1397 

به گزارش روابط عمومی، صبح امروز دکتر عابدی فرماندار محترم شهرستان قائنات به همراه مهندس بیکی معاون محترم برنامه ریزی فرمانداری با حضور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قائنات ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی به مهندس سجادی مدیر جهاد کشاورزی و کارکنان مجموعه، در جریان گزارش عملکرد مجموعه و همچنین مسائل مرتبط با مجموعه قرار گرفتند.

در ابتدای جلسه مهندس سجادی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر عابدی جهت حضور در مدیریت و تبریک عید سعید فطر، گزارشی از عملکرد سال 96 مدیریت جهاد کشاورزی را ارائه نمودند سپس دکتر عابدی ضمن تبريك اين هفته به تلاشگران اين عرصه و آرزوي قبولي طاعات و عبادات و تبريك فرارسيدن عيد سعيد فطر، اظهار داشت: جهاد كشاورزي مجموعه عريض و طويلي است كه رسالت بسيار خطيري در معيشت و اقتصاد جامعه برعهده دارد.

مقام عالی دولت در ادامه، خاطرنشان کرد: اصلاح ساختمان و بافت خاک، یكي از روش هاي بسيار مهم و تأثيرگذار در رسيدن به كشاورزي پايدار است. لذا اقدامات عملياتي كارشناسي شده در حوزه كشاورزي نيز در سلامت مواد غذايي و انتفاع كشاورزان نقش بسزائي دارد.

فرماندار قائنات در رابطه با تحقق شعار سال در حوزه جهاد کشاورزی، تصریح کرد: همه ما مكلف به خريد كالاي ايراني در اجراي پروژه هاي حوزه بخش كشاورزي هستيم. زيرا تحقق اين امر در بازتواني چرخه اقتصادي شهرستان تأثيرگذار خواهد بود.

 

 به گزارش روابط عمومی، همزمان با آغاز هفته جهاد کشاورزی، مهندس سجادی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان به همراه معاونین و روئسای ادارت تابعه و وابسته با حضور در دفتر حجه الاسلام رحمانی امام جمعه محترم قاین، گزارشی از عملکرد سال 96 مدیریت جهاد کشاورزی ارائه دادند. همچنین امام جمعه محترم قاین ضمن تقدیر و تشکر از قعالیت های کارکنان مدیریت، بر لزوم توجه به قنوات و منابع آبی با توجه به خشکسالی های پیاپی، تاکید ورزیدند.

 به گزارش روابط عمومی، روز گذشته جلسه میز خدمت بررسی طرح های اشتغال پایدار روستایی سامانه کارا با حضور مهندس سجادی مدیرجهاد کشاورزی شهرستان قائنات و روئسای شعب بانک های عامل به همراه متقاضیان طرح ها و همچنین از طریق ویدیو کنفرانس در سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی با حضور مهندس ولی پور مطلق رئیس مجترم سازمان و روئسای شعب بانک های عامل در استان برگزار گردید و روند پرداخت طرح ها بررسی و راه حل های لازم ارائه گردید.

 به گزارش روابط عمومی، روز گذشته جلسه گرامیداشت یاد امام راحل (ره) و شهدای 15 خرداد با حضور کارکنان مدیریت جهاد کشاورزی و ادارات تابعه و وابسته در سالن اجتماعات مدیریت برگزار و حجه الاسلام مظاهری نماینده ولی فقیه در مدیریت ضمن تاکید بر بیعت مجدد با آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی، یاد امام و شهدای 15 خرداد را گرامی داشتند.

 بازدید امروز90
بازدید دیروز198
بازدید هفته466
بازدید کل54516