به گزارش روابط عمومی، صبح امروز دکتر عابدی فرماندار محترم شهرستان قائنات به همراه مهندس بیکی معاون محترم برنامه ریزی فرمانداری با حضور در مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان قائنات ضمن تبریک هفته جهاد کشاورزی به مهندس سجادی مدیر جهاد کشاورزی و کارکنان مجموعه، در جریان گزارش عملکرد مجموعه و همچنین مسائل مرتبط با مجموعه قرار گرفتند.

در ابتدای جلسه مهندس سجادی ضمن تقدیر و تشکر از دکتر عابدی جهت حضور در مدیریت و تبریک عید سعید فطر، گزارشی از عملکرد سال 96 مدیریت جهاد کشاورزی را ارائه نمودند سپس دکتر عابدی ضمن تبريك اين هفته به تلاشگران اين عرصه و آرزوي قبولي طاعات و عبادات و تبريك فرارسيدن عيد سعيد فطر، اظهار داشت: جهاد كشاورزي مجموعه عريض و طويلي است كه رسالت بسيار خطيري در معيشت و اقتصاد جامعه برعهده دارد.

مقام عالی دولت در ادامه، خاطرنشان کرد: اصلاح ساختمان و بافت خاک، یكي از روش هاي بسيار مهم و تأثيرگذار در رسيدن به كشاورزي پايدار است. لذا اقدامات عملياتي كارشناسي شده در حوزه كشاورزي نيز در سلامت مواد غذايي و انتفاع كشاورزان نقش بسزائي دارد.

فرماندار قائنات در رابطه با تحقق شعار سال در حوزه جهاد کشاورزی، تصریح کرد: همه ما مكلف به خريد كالاي ايراني در اجراي پروژه هاي حوزه بخش كشاورزي هستيم. زيرا تحقق اين امر در بازتواني چرخه اقتصادي شهرستان تأثيرگذار خواهد بود.